Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Ledare 2017"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Ledare 2017


 Div 6 laget samarbete med Vallsta IF

Tränare Micke Jonsson 073-044 17 70 erikjonmike@live.com

F16 2017

Bertil Planeskog 0278-41550, 073-813 70 00, bplaneskog@hotmail.com

Eric Berg 0278-40987, 070-509 84 88, eric-berg@live.se

F14 2017

Herik Österdahl 070-600 56 14, skogonatur@gmail.com

Danne Östberg 073-029 68 92, nilsaxel@telia.com

P13 2017

Jens Hammarström, 070-677 19 72, jens79@home.se

Tomas Olsson 070-6540600 tomasolsson24@gmail.com

Leif Wiger 070-6533336 eloteknic@telia.com

Victoria Törnros  070-638 22 63, victoriatornros@hotmail.com

P12 2017

Jan Boberg 073-8274448 boberg_jan@hotmail.com

F10 2017

Leif Nilsson 070-2635959 leffeboy10@gmail.com  

Chris Whitehead 073-813 56 85 carrotscanned@gmail.com

Jimmy Andersson 070-601 64 49 jimmy.andersson@nytida.se

P10-11 2017

Helen Strand 0278-41201, 070-614 07 51, helen.strand@telia.com

Daniel Jonsson073-078 10 47 daniel.jonsson@orklafoods.se

Interna 2017

Hanna Hansson 073-846 16 05 hmhansson@live.se

Peo Carlsson 070-460 66 65 info@scandinavianwildwatch.com

Christer Permark 070-243 99 62 cpermark@gmail.com

Knattar 2017

Anders Badlund 072-739 55 77 anders.badlund@bollnas.se

Erik Sigurdsson 070-689 70 95 e.sigurdsson@hotmail.com

Domartillsättare för barn och ungdomslagen

Rolf Thalin 0278-41201, 070-614 07 51 rolf.thalin@telia.com

Inga nyheter är skapade

MEDLEMSAVGIFT  2017

Enskild medlem 150 kr och 250 kr för familj barn upp till upp till 18 år.

 

GÄLLER NI SOM INTE HAR SPELARE I NÅGOT LAG!    

Maila namn, adress, mailadress och personnummer alla 10 siffrorna på alla i familjen till anettjonsson@arbrabk.com  el gå in på Hemsidan under Fliken Bli medlem och lägg in uppgifterna. När ni betalt in pengarna är ni godkända som medlem. Betala in på Arbrå BK BG 680-2904, märk med medlem och namn.Arbrå BK

 

Är ni spelare/familj och ska betala medlemsavgiften så ska det göras direkt till ledarna i år. ALLA spelare ska ha betalt avgiften senast 30 April!


Finns det nån som hjälpa till i föreningen med punktinsattser? Ring då Anett Jonsson 070-286 42 66 eller Victoria Törnros 070-638 22 63 eller nån annan i styrelsen.

 

Registerar ditt spelkort på Arbrå BK på en kiosk som har svenska spel så stödjer du Arbrå BK.

Köp Bingolotter på ICA Arbrå så stödjer du Arbrå BK

 

 

 

icasupermarket Arbrå

  Arbrå

 

Rahmqvist_med www

 

Fortum

 

 

Dinalogga

 

Loggacmykorginal

Intersport

 

Adidas

 

Postadress:
Arbrå BK - Fotboll
C/o Anett Jonsson, Vallgatan 42
82010 Arbrå

Besöksadress:
Arbrå Idrottsplats
82010 Arbrå

Kontakt:
Tel: +46702011012
E-post: arbrabk@arbrabk.com

Se all info