Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Ledare 2019"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Ledare 2019


Div 6 laget samarbete med Vallsta IF

Tränare Micke Jonsson 073-044 17 70 erikjonmike@live.com

F16 2019

Henrik Österdahl 070-600 56 14, skogonatur@gmail.com

Eric Berg 070-509 84 88 eric-berg@live.se

Dan Östberg 073-029 68 92 nilsaxel@telia.com

P14 2019

Tomas Olsson 070-654 06 00, tomasolsson24@gmail.com

Hanna Hansson 073-846 16 05 hmhansson@live.se

Bertil Planeskog  073-813 70 00, bplaneskog@hotmail.com

F12 2019

Leif Nilsson 070-2635959 leffeboy10@gmail.com  

Chris Whitehead 073-813 56 85 carrotscanned@gmail.com

Jimmy Andersson 070-601 64 49 jimmy.andersson@nytida.se

P11-12 2019

Helen Strand 0278-41201, 070-614 07 51, helen.strand@telia.com

Daniel Jonsson 073-078 10 47 daniel.jonsson@orklafoods.se

P-10 2019

Peo Carlsson 070-460 66 65 info@scandinavianwildwatch.com

Roger Henningsson 070-397 57 09 roger.henningsson@gmail.com

Christer Permark 070-243 99 62 cpermark@gmail.com

F-10 2019

Per Hagengran 070-578 13 85 per.hagengran@tyrens.se

Ella Planeskog 072-212 51 55 ella.planeskog@gmail.com

Interna 2019

Erik Sigurdsson 070-689 70 95 e.sigurdsson@hotmail.com

Erik Ask 073-020 71 14 eask77@hotmail.com

Tommy Fridzen-Lundgren 070-234 96 61 tommyfridzen@gmail.com

 

Domartillsättare för barn och ungdomslagen

Bertil Planeskog  073-813 70 00, bplaneskog@hotmail.com 

Inga nyheter är skapade

MEDLEMSAVGIFT  2020

Enskild medlem 150 kr och 200 kr för familj barn upp till upp till 18 år.

 

GÄLLER NI SOM INTE HAR SPELARE I NÅGOT LAG!    

Maila namn, adress, mailadress och personnummer alla 10 siffrorna på alla i familjen till kassor@arbrabk.com  el gå in på Hemsidan under Fliken Bli medlem och lägg in uppgifterna. När ni betalt in pengarna är ni godkända som medlem. Betala in på Arbrå BK BG 680-2904, märk med medlem och namn.Arbrå BK. 

Är ni spelare/familj och ska betala medlemsavgiften så ska det göras direkt till ledarna i år. ALLA spelare ska ha betalt avgiften senast 30 April!


Finns det nån som hjälpa till i föreningen med punktinsattser? Ring då Anett Jonsson 070-286 42 66 eller Micke Olsson 070-350 54 07 eller nån annan i styrelsen.

 

Registerar ditt spelkort på Arbrå BK i en kiosk som har svenska spel så stödjer du Arbrå BK.

Köp Bingolotter på ICA Arbrå så stödjer du Arbrå BK

 

 

 

icasupermarket Arbrå

  Arbrå

 

Fortum

 

 

Dinalogga

Intersport

 

Adidas

 

Postadress:
Arbrå BK - Fotboll
C/o Anett Jonsson, Vallgatan 42
82161 Arbrå

Besöksadress:
Arbrå Idrottsplats
82160 Arbrå

Kontakt:
Tel: +46702011012
E-post: arbrabk@arbrabk.com

Se all info